Bohumír Jaroněk
Mezi břízami
Id: 268602
barevná litografie/papír, rozměr viditelný 58 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto
zobrazeno: 6959x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
10 500 Kč