Bohumír Jaroněk
Pod Štramberkem
Id: 388401
barevný dřevoryt/papír, viditelný rozměr 50 x 59,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1752x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč