Bohumír Jaroněk
Štramberk
Id: 126001
olej/plátno, rozměr 40 x 29,7 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2935x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 200 Kč