Bohumír Matal
Hlava
Id: 509607
tužka/papír, viditelný rozměr 24 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 454x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč