Bohumír Matal
Kompozice
Id: 454404
tempera/papír, rozměr 34 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1059x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 54