Bohumír Matal
Kompozice
Id: 494801
pastel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 477x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč