Čas na serveru 12:24:45

Bohumír Matal
Kompozice

Id: 524702

Kompozice

  •  / Kompozice / Bohumír Matal
  •  / Kompozice / Bohumír Matal
  •  / Kompozice / Bohumír Matal

pastel/papír, rozměr 38 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 9014x

Vyvolávací cena:

6 000