Bohumír Matal
Postava
Id: 509608
koláž, kombinovaná technika, tužka/běloba/papír, rozměr 30 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 339x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
24.6.2024, 21:02:00
16.5.2024 | 9:29 | 5 500 Kč |