Bohumír Matal
Postavy
Id: 502008
tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 608x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč