Bohumír Matal
Tanec
Id: 536502
olej/sololit, rozměr 35 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity vystavené dcerou autora
zobrazeno: 1910x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč
2024,12-1,02,21,08,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Příhozy: 48