Čas na serveru 11:36:56

Bohumír Matal
Tanec

Id: 536502

Tanec

  •  / Tanec / Bohumír Matal
  •  / Tanec / Bohumír Matal
  •  / Tanec / Bohumír Matal

olej/sololit, rozměr 35 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity vystavené dcerou autora

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:

41 000

2024,12-1,02,21,08,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 48