Čas na serveru 03:49:41

Bohumír Matal
Věže

Id: 509605

Věže

  •  / Věže / Bohumír Matal
  •  / Věže / Bohumír Matal
  •  / Věže / Bohumír Matal

pastel/papír, rozměr 42 x 59 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 257x

Vyvolávací cena:

24.6.2024, 21:09:00

24.6.2024 21:05 3 500 Kč