Bohumír Matal
Zátiší
Id: 509606
pastel/papír, rozměr listu 16,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 511x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
24.6.2024, 21:04:00
18.6.2024 | 17:32 | 3 500 Kč |