Bohuslav Dvořák
Letní den na vsi
Id: 184303
olej/plátno, rozměr 55,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4622x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
59 010 Kč
Příhozy: 70