Bohuslav Dvořák
Podzimní krajina
Id: 458104
olej/karton, rozměr 25 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1676x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč