Bohuslav Dvořák
Pohled na Trosky
Id: 191901
olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2504x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 100 Kč
Příhozy: 49