Bohuslav Reynek
Autoportrét
Id: 255502
suchá jehla, rozměr ve výřezu 17,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, list restaurátorsky čištěn, rámováno
zobrazeno: 2064x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 555 Kč