Bohuslav Reynek
Don Quijote
Id: 224205
lept/ruční papír, rozměr tisku 26 x 18,5 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1955
zobrazeno: 3530x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč