Čas na serveru 02:44:56

Bohuslav Reynek
Kočka

Id: 519004

Kočka

  •  / Kočka / Bohuslav Reynek
  •  / Kočka / Bohuslav Reynek
  •  / Kočka / Bohuslav Reynek

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr ve výřezu 9 x 7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2784x

Vyvolávací cena:

23 000

2024,09-1,09,21,03,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu