Bohuslav Reynek
Kočka
Id: 519004
suchá jehla s monotypem/papír, rozměr ve výřezu 9 x 7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 4593x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 86