Čas na serveru 11:44:24

Bohuslav Reynek
Kočka

Id: 519004

Kočka

  •  / Kočka / Bohuslav Reynek
  •  / Kočka / Bohuslav Reynek
  •  / Kočka / Bohuslav Reynek

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr ve výřezu 9 x 7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 4593x

Vyvolávací cena:

82 000

Příhozy: 86