Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů
Id: 19801
1) Zátiší s knihou, velikost tisku 14,5 x 10 cm; 2) Klečící postava, velikost tisku 13,5 x 12,5 cm, č. 10/10; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno
zobrazeno: 2011x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
22.11.2016, 22:14:00
22.11.2016 | 21:58 | 3 000 Kč |