Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů
Id: 19803
1) Okno, velikost tisku 12,2 x 8,5 cm; 2) Kočka ve dvoře, velikost tisku 11,5 x 9 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno
zobrazeno: 11093x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 100 Kč