Čas na serveru 11:35:37

Bohuslav Reynek
Marnotratný syn

Id: 519003

Marnotratný syn

  •  / Marnotratný syn / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr listu cca 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu (vznik 1950)

zobrazeno: 3232x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 62