Bohuslav Reynek
Na kříži
Id: 1880
suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4398x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
74 000 Kč