Bohuslav Reynek
Na pastvě
Id: 19102
suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 12 x 9 cm, signováno vpravo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3046x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 500 Kč