Bohuslav Reynek
Okno
Id: 408704
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1449x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 200 Kč
Příhozy: 66