Bohuslav Reynek
Pieta s oknem
Id: 221201
suchá jehla s monotypem/papír, rozměr tisku cca 23,8 x 16 cm, značeno vpravo dole tužkou, uvedeno v knize Bohuslav Reynek - Český moderní samotář, str. 76 viz foto, volně loženo, nerámováno, rodina majitele získala přímo od autora
zobrazeno: 10413x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 93