Bohuslav Reynek
Pieta (Snímání s kříže)
Id: 224204
lept/ruční papír, rozměr tisku 24 x 16 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1960
zobrazeno: 5981x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč