Bohuslav Reynek
Ruth a Booz I
Id: 434002
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (opus G 345, 1954)
zobrazeno: 1657x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč