Bohuslav Reynek
Šípkový keř v zimě
Id: 45401
suchá jehla/papír, velikost tisku 12 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 7384x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč