Čas na serveru 16:21:59

Bohuslav Reynek
Stabat Mater

Id: 518801

Stabat Mater

  •  / Stabat Mater / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8587x

Vyvolávací cena:

28 000