Bohuslav Reynek
Sv. Martin
Id: 420402
suchá jehla/papír, rozměr listu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4630x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52