Čas na serveru 11:44:03

Bohuslav Reynek
Ukřižování s lotry

Id: 519002

Ukřižování s lotry

  •  / Ukřižování s lotry / Bohuslav Reynek

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2146x

Vyvolávací cena:

38 000