Bohuslav Reynek
Ukřižovaný
Id: 1122
suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 9246x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 87