Bohuslav Reynek
Útěk do Egypta
Id: 6003
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5022x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 50