Bohuslav Reynek
Varianta slepého Tobiáše
Id: 77105
suchá jehla/papír, velikost tisku 13,5 x 10 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3409x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 600 Kč