Bohuslav Reynek
Vrby u rybníka
Id: 61601
uhel/papír, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4683x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 55