Bohuslav Reynek
Zamyšlená
Id: 19807
nesignováno, suchá jehla kolorovaná/ruční papír, velikost tisku 13,5 x 10,7 cm, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2326x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč