Boris Jirků
Brač
Id: 414306
akryl/sololit, rozměr díla 49 x 59 cm, rozměr malby 30 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno
zobrazeno: 1533x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 976 Kč