Boris Jirků
Chalupa jako u broučků
Id: 512201
kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 73 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 3999x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 58