Boris Jirků
Fialová hruška
Id: 355002
kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1369x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč