Boris Jirků
Kejklíř
Id: 92205
kombinovaná technika/papír, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1772x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč