Boris Jirků
Kostel sv. Jana Theodora
Id: 426401
akryl/sololit, rozměr 30 x 40 cm, včetně rámu 50 x 60 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítek, v minulosti bylo dílo součástí výstavy autorových děl
zobrazeno: 1233x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
39 000 Kč