Boris Jirků
Něco od Marquéze
Id: 355003
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1386x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
22 007 Kč