Boris Jirků
Parno v Santa Cruz
Id: 150804
olej/sololit, rozměr včetně autorského rámu 68,5 x 70,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, PO
zobrazeno: 1822x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 500 Kč