Boris Jirků
Pozdní léto
Id: 433601
kombinovaná technika/akryl/sololit, rozměr 68 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 887x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
38 000 Kč