Boris Jirků
Stoupání radosti a veselí
Id: 153202
olej/dřevo, rozměr včetně autorského rámování 34,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 8891x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 500 Kč