Boris Jirků
Víno, ženy a zpěv
Id: 482701
kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/plátno, rozměr 96,5 x 71 cm, značeno a datováno na pravé straně, popsáno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 1492x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 51