Boris Jirků
Žena v obraze
Id: 355001
kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 69 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1507x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 920 Kč