Boris Jirků
Ženský akt
Id: 468101
pastel/papír, rozměr listu 70 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, v horní části na dvou místech natržený papír (viz foto)
zobrazeno: 348x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč