Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek
Id: 129703
malba/sololit, rozměr včetně autorského rámu 162 x 123 cm, signováno vpravo dole, datováno, popis uprostřed dole, drobné lokální poškození malby i rámu
zobrazeno: 6684x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 79