Boris Jirků
Žlutý motýl
Id: 1505803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 98 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2835x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč